Буде тобі наука

Як працює енергосистема України? / Начитала Соня Сотник

Episode Summary

Ще три роки тому, у 2020 році, в українській енергетиці працювали 3% населення, а сама галузь посідала перше місце за обсягом сплачених податків. Тож як працює українська енергосистема, що робить її стійкою та які корективи в її роботу внесла війна? Дізнатися відповіді на ці питання нам допоміг директор із розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко. Цей матеріал створено за підтримки бренду YASNO, який постачає електроенергію більш як трьом мільйонам українців. Ми звикли, що електрика у розетках є завжди. Та обстріли енергетичної системи показали, що це не так. Проте завдяки зусиллям енергетиків українські домівки отримували струм навіть у найважчі часи. У цій серії подкастів разом з YASNO ми пояснюємо, як працює енергосистема України й чому без електроенергії неможливий сучасний світ.

Episode Notes

Ще три роки тому, у 2020 році, в українській енергетиці працювали 3% населення, а сама галузь посідала перше місце за обсягом сплачених податків. Тож як працює українська енергосистема, що робить її стійкою та які корективи в її роботу внесла війна? Дізнатися відповіді на ці питання нам допоміг директор із розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко.

Цей матеріал створено за підтримки бренду YASNO, який постачає електроенергію більш як трьом мільйонам українців. Ми звикли, що електрика у розетках є завжди. Та обстріли енергетичної системи показали, що це не так. Проте завдяки зусиллям енергетиків українські домівки отримували струм навіть у найважчі часи. У цій серії подкастів разом з YASNO ми пояснюємо, як працює енергосистема України й чому без електроенергії неможливий сучасний світ.

Читати матеріал
Підтримати Куншт